Introductie Kopen voor De Hoekse Renners

02-12-2018

Beste leden,

Vanaf vandaag is De Hoekse Renners aangesloten bij een nieuw soort clubactie om extra inkomsten voor onze club te genereren. Deze clubactie kost ons geen geld, geen tijd en geen moeite. Slechts één muisklik extra. De opbrengst krijgt een leuke bestemming binnen de club, zoals nieuwe fietsjes en trainingsmateriaal voor de Jeugdafdeling.

Een nieuwe laptop via Coolblue levert de club ongeveer 30 Euro op. Een weekendje Noordwijk via Booking.com ongeveer 15 Euro en een complete vakantie zelfs meer dan 80 Euro! Voor elke 100 Euro kleding via Wehkamp (ook voor kinderen) spaart je club ongeveer 8 Euro! Dat zijn serieuze bedragen, zeker als iedereen meedoet! Een bosje bloemen, gereedschap en cadeaus voor alle verjaardagen koop je natuurlijk ook online. Met elke aankoop spaar je tot 8% voor onze club en via de webwinkels op onze eigen actiepagina is bijna alles te koop.

Hoe werkt het?

  1. KLIK naar onze speciale actiepagina: https://kopenvoorjeclub.nl/kopenvoordehoekserenners
  2. SHOP zoals je bent gewend en zoveel je maar wilt
  3. SPAAR tot 8% van elke online aankoop - de opbrengst wordt live bijgewerkt op de actiepagina

Zo eenvoudig is het !!

Hoe kun je de actiepagina vinden?

  1. Bewaar de link naar de actiepagina op je bureaublad, als favoriet of als opstartpagina van je browser
  2. 'Zoek mijn Club' op www.kopenvoorjeclub.nl

Tip: Niet alleen voor leden, maar ook voor bekenden: ouders, buren, big-spenders en shop-aholics. Deel Kopen voor De Hoekse Renners daarom met iedereen die je kent.

Aangesloten webwinkels

In totaal zijn er ongeveer 40 verschillende webwinkels beschikbaar: Coolblue, Wehkamp, HEMA, Intertoys, Booking.com, Vliegtickets.nl, Decathlon, Aktiesport, Blokker, Ritel, Lidl, O'Moda, Kleertjes.com, Bijenkorf, Praxis, en nog veel meer. Voor bijna elk product is wel een webwinkel.

 

Just do it!

Door jouw extra muisklik kan onze club veel extra inkomsten verkrijgen.

Het is zonde als we dit “gevonden geld” niet voor onze club sparen.

Wie gaat als eerste Kopen voor De Hoekse Renners?

 
 

Nieuws

18-02-2019
Start2Bike

In samenwerking met het Hoeksche Waards Damespeloton zijn we dit jaar de Start2Bike locatie in de Hoeksche ... Lees meer »

17-02-2019
Wintertraining jeugd: Tacxtraining 12 februari

We zitten alweer in februari. Nog even, nou ja nog even en we gaan weer buiten fietsen.Nu half februari ... Lees meer »

13-02-2019
Jeugdwielertrainer worden iets voor jou?...

Wie zou binnen onze club een goede jeugdtrainer zijn? Of ben je dat misschien zelf? Ben of ken jij een ... Lees meer »