BESTUUR (interim)

Voorzitter Rob Claassens r.claassens@upcmail.nl
Secretaris Arjan van der Velden arjan@hoekserenners.nl
Penningmeester               Jan Gerard Boomgaarden jangerard@hoekserenners.nl 
Bestuurslid Leen Nagtegaal l.j.nagtegaal@live.nl

AFDELINGEN

Coördinator afd. Ren vacature  
Coördinator afd. Jeugd Eric Jansen eric@hoekserenners.nl   
Coördinator afd. Toer Leen Nagtegaal        l.j.nagtegaal@live.nl

COMMISSIES

Evenementen Herwin Schouwink schouwink@online.nl
Facilitaire Zaken Jaap Smit jaap.smit@zonnet.nl
Public Relations vacature  
Ledenadministratie vacature  
Kascommissie roulatie per jaar  
 
 

Nieuws

27-04-2018
MPCoach sportweekend 2018

Namens een van onze leden attenderen we je graag op het sportweekend. Tijdens dit jaarlijkse evenement ... Lees meer »

01-12-2017
Nieuwsbrief December

Wij hebben weer een nieuwsbrief gemaakt waarin de laatste ontwikkelingen zijn neergezet. Belangrijke ... Lees meer »

17-11-2017
JEUGDWIELERTRAINER WORDEN IETS VOOR JOU??

... Lees meer »